400
edits
No edit summary |
(→Intro) |
||
Line 266: | Line 266: | ||
| Pokémon Adventures | | Pokémon Adventures | ||
| [[Wallace]] | | [[Wallace]] | ||
| align="right" | English | |||
|- | |||
| {{p|Mr. Mime}} | |||
| Marcel | |||
| [[Pokémon Red and Green Versions]] | |||
| [[List of in-game trades|Trainer]] | |||
| align="right" | English | | align="right" | English | ||
|- | |- |
edits