105
edits
No edit summary |
|||
Line 288: | Line 288: | ||
| style="background:#{{dragon color}}; -moz-border-radius-topright: 5px;" | [[Image:384Rayquaza-Mega.png|96px]]<br>{{pcolor|Rayquaza|322661}}<br><small>{{typecolor|Dragon}}{{typecolor|Flying}}</small> | | style="background:#{{dragon color}}; -moz-border-radius-topright: 5px;" | [[Image:384Rayquaza-Mega.png|96px]]<br>{{pcolor|Rayquaza|322661}}<br><small>{{typecolor|Dragon}}{{typecolor|Flying}}</small> | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" align="right" style="background:#{{emerald color dark}}" | {{color|2ED42E|Start}} | ||
| style="background:#{{water color light}}" | '''{{mcolor|Water Pulse|{{water color dark}}}}''' | | style="background:#{{water color light}}" | '''{{mcolor|Water Pulse|{{water color dark}}}}''' | ||
| style="background:#{{ground color light}}" | '''{{mcolor|Bulldoze|{{ground color dark}}}}''' | | style="background:#{{ground color light}}" | '''{{mcolor|Bulldoze|{{ground color dark}}}}''' | ||
| style="background:#{{dragon color light}}" | '''{{mcolor|DragonBreath|{{dragon color dark}}}}''' | | style="background:#{{dragon color light}}" | '''{{mcolor|DragonBreath|{{dragon color dark}}}}''' | ||
|- align="center" | |||
| style="background:#{{electric color light}}" | '''{{mcolor|Shock Wave|{{electric color dark}}}}''' | |||
| style="background:#{{fire color light}}" | '''{{mcolor|Flame Wheel|{{fire color dark}}}}''' | |||
| style="background:#{{flying color light}}" | '''{{mcolor|Aerial Ace|{{flying color dark}}}}''' | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| colspan="3" style="background:#{{normal color light}}" | ''{{mcolor|Scary Face|{{normal color dark}}}}'' | | colspan="3" style="background:#{{normal color light}}" | ''{{mcolor|Scary Face|{{normal color dark}}}}'' | ||
Line 364: | Line 368: | ||
| style="background:#{{electric color light}}" | '''{{mcolor|Thunder|{{electric color dark}}}}''' | | style="background:#{{electric color light}}" | '''{{mcolor|Thunder|{{electric color dark}}}}''' | ||
| style="background:#{{fire color light}}" | '''{{mcolor|Heat Crash|{{fire color dark}}}}''' | | style="background:#{{fire color light}}" | '''{{mcolor|Heat Crash|{{fire color dark}}}}''' | ||
| style="background:#{{ | | style="background:#{{flying color light}}" | '''{{mcolor|Sky Drop|{{flying color dark}}}}''' | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| align="right" style="background:#{{emerald color dark}}" | {{color|2ED42E|85}} | | align="right" style="background:#{{emerald color dark}}" | {{color|2ED42E|85}} | ||
Line 371: | Line 375: | ||
| style="background:#{{dragon color light}}" | '''{{mcolor|Outrage|{{dragon color dark}}}}''' | | style="background:#{{dragon color light}}" | '''{{mcolor|Outrage|{{dragon color dark}}}}''' | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| rowspan="2" align="right" style="background:#{{emerald color dark}}" | {{color|2ED42E| | | align="right" style="background:#{{emerald color dark}}" | {{color|2ED42E|90}} | ||
| style="background:#{{ice color light}}" | {{mcolor|Blizzard|{{ice color dark}}}} | |||
| style="background:#{{grass color light}}" | {{mcolor|Solar Blade|{{grass color dark}}}} | |||
| style="background:#{{flying color light}}" | '''{{mcolor|Hurricane|{{flying color dark}}}}''' | |||
|- align="center" | |||
| rowspan="2" align="right" style="background:#{{emerald color dark}}" | {{color|2ED42E|95}} | |||
| rowspan="2" style="background:#{{normal color light}}" | {{mcolor|Hyper Beam|{{normal color dark}}}} | | rowspan="2" style="background:#{{normal color light}}" | {{mcolor|Hyper Beam|{{normal color dark}}}} | ||
| rowspan="2" style="background:#{{normal color light}}" | {{mcolor|Giga Impact|{{normal color dark}}}} | | rowspan="2" style="background:#{{normal color light}}" | {{mcolor|Giga Impact|{{normal color dark}}}} |
edits