72,739
edits
m (→Undaunted) |
m (→Undaunted) |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| 1/90 || {{TCG ID|Undaunted|Bellossom|1}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare Holo}} | | 1/90 || {{TCG ID|Undaunted|Bellossom|1}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare Holo}} | ||
|- | |||
| 2/90 || {{TCG ID|Undaunted|Espeon|2}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |- | ||
| 3/90 || {{TCG ID|Undaunted|Forretress|3}} || {{e|Metal}} || {{rar|Rare Holo}} | | 3/90 || {{TCG ID|Undaunted|Forretress|3}} || {{e|Metal}} || {{rar|Rare Holo}} | ||
Line 53: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| 5/90 || {{TCG ID|Undaunted|Houndoom|5}} || {{e|Darkness}} || {{rar|Rare Holo}} | | 5/90 || {{TCG ID|Undaunted|Houndoom|5}} || {{e|Darkness}} || {{rar|Rare Holo}} | ||
|- | |||
| 6/90 || {{TCG ID|Undaunted|Magcargo|6}} || {{e|Fire}} || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |- | ||
| 7/90 || {{TCG ID|Undaunted|Scizor|7}} || {{e|Metal}} || {{rar|Rare Holo}} | | 7/90 || {{TCG ID|Undaunted|Scizor|7}} || {{e|Metal}} || {{rar|Rare Holo}} | ||
Line 63: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
| 11/90 || {{TCG ID|Undaunted|Dodrio|11}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Rare}} | | 11/90 || {{TCG ID|Undaunted|Dodrio|11}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Rare}} | ||
|- | |||
| 12/90 || {{TCG ID|Undaunted|Drifblim|12}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Rare}} | |||
|- | |- | ||
| 13/90 || {{TCG ID|Undaunted|Forretress|13}} || {{e|Metal}} || {{rar|Rare}} | | 13/90 || {{TCG ID|Undaunted|Forretress|13}} || {{e|Metal}} || {{rar|Rare}} | ||
Line 79: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
| 20/90 || {{TCG ID|Undaunted|Rotom|20}} || {{e|Lightning}} || {{rar|Rare}} | | 20/90 || {{TCG ID|Undaunted|Rotom|20}} || {{e|Lightning}} || {{rar|Rare}} | ||
|- | |||
| 21/90 || {{TCG ID|Undaunted|Skarmory|21}} || {{e|Metal}} || {{rar|Rare}} | |||
|- | |||
| 22/90 || {{TCG ID|Undaunted|Tropius|22}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare}} | |||
|- | |- | ||
| 23/90 || {{TCG ID|Undaunted|Vespiquen|23}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare}} | | 23/90 || {{TCG ID|Undaunted|Vespiquen|23}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare}} | ||
|- | |- | ||
| 24/90 || {{TCG ID|Undaunted|Vileplume|24}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare}} | | 24/90 || {{TCG ID|Undaunted|Vileplume|24}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare}} | ||
|- | |||
| 25/90 || {{TCG ID|Undaunted|Weavile|25}} || {{e|Darkness}} || {{rar|Rare}} | |||
|- | |||
| 26/90 || {{TCG ID|Undaunted|Flareon|26}} || {{e|Fire}} || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |- | ||
| 27/90 || {{TCG ID|Undaunted|Gloom|27}} || {{e|Grass}} || {{rar|Uncommon}} | | 27/90 || {{TCG ID|Undaunted|Gloom|27}} || {{e|Grass}} || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |||
| 28/90 || {{TCG ID|Undaunted|Jolteon|28}} || {{e|Lightning}} || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |- | ||
| 29/90 || {{TCG ID|Undaunted|Lairon|29}} || {{e|Metal}} || {{rar|Uncommon}} | | 29/90 || {{TCG ID|Undaunted|Lairon|29}} || {{e|Metal}} || {{rar|Uncommon}} | ||
Line 97: | Line 113: | ||
|- | |- | ||
| 34/90 || {{TCG ID|Undaunted|Raticate|34}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Uncommon}} | | 34/90 || {{TCG ID|Undaunted|Raticate|34}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |||
| 35/90 || {{TCG ID|Undaunted|Sableye|35}} || {{e|Darkness}} || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |- | ||
| 36/90 || {{TCG ID|Undaunted|Scyther|36}} || {{e|Grass}} || {{rar|Uncommon}} | | 36/90 || {{TCG ID|Undaunted|Scyther|36}} || {{e|Grass}} || {{rar|Uncommon}} | ||
Line 103: | Line 121: | ||
|- | |- | ||
| 38/90 || {{TCG ID|Undaunted|Slowbro|38}} || {{e|Water}} || {{rar|Uncommon}} | | 38/90 || {{TCG ID|Undaunted|Slowbro|38}} || {{e|Water}} || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |||
| 39/90 || {{TCG ID|Undaunted|Togetic|39}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |- | ||
| 40/90 || {{TCG ID|Undaunted|Unown|40}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Uncommon}} | | 40/90 || {{TCG ID|Undaunted|Unown|40}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Uncommon}} | ||
Line 109: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
| 42/90 || {{TCG ID|Undaunted|Aron|42}} || {{e|Metal}} || {{rar|Common}} | | 42/90 || {{TCG ID|Undaunted|Aron|42}} || {{e|Metal}} || {{rar|Common}} | ||
|- | |||
| 43/90 || {{TCG ID|Undaunted|Beldum|43}} || {{e|Metal}} || {{rar|Common}} | |||
|- | |- | ||
| 44/90 || {{TCG ID|Undaunted|Combee|44}} || {{e|Grass}} || {{rar|Common}} | | 44/90 || {{TCG ID|Undaunted|Combee|44}} || {{e|Grass}} || {{rar|Common}} | ||
Line 151: | Line 173: | ||
|- | |- | ||
| 64/90 || {{TCG ID|Undaunted|Rattata|64}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Common}} | | 64/90 || {{TCG ID|Undaunted|Rattata|64}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Common}} | ||
|- | |||
| 65/90 || {{TCG ID|Undaunted|Scyther|65}} || {{e|Grass}} || {{rar|Common}} | |||
|- | |- | ||
| 66/90 || {{TCG ID|Undaunted|Slowpoke|66}} || {{e|Water}} || {{rar|Common}} | | 66/90 || {{TCG ID|Undaunted|Slowpoke|66}} || {{e|Water}} || {{rar|Common}} |