42,660
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
(4 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 22: | Line 22: | ||
| class="roundyright" style="background: #{{unova color light}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{unova color dark}}|Generation V|Gen V}}''' | | class="roundyright" style="background: #{{unova color light}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{unova color dark}}|Generation V|Gen V}}''' | ||
|- style="font-size: 90%;" | |- style="font-size: 90%;" | ||
| class=" | | class="roundytl" style="background: #{{unova color light}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{unova color dark}}|Generation V|Gen V}}''' | ||
| | | rowspan=2 | [[Poké Transporter]] | ||
| class="roundyright" style="background: #{{kalos color light}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{kalos color dark}}|Generation VI|Gen VI}}''' | | class="roundyright" style="background: #{{kalos color light}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{kalos color dark}}|Generation VI|Gen VI}}''' | ||
|- style="font-size: 90%;" | |||
| style="background: #{{kanto color light}}; color:#{{kanto color dark}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{Kanto color dark}}|Generation I|Gen I}} ({{color2|{{kanto color dark}}|Virtual Console|VC}})''' | |||
| class="roundyright" style="background: #{{alola color light}}; padding: 2px 10px;" rowspan="2" | '''{{color2|{{alola color dark}}|Generation VII|Gen VII}}''' | |||
|- style="font-size: 90%;" | |||
| class="roundybl" style="background: #{{kalos color light}}; color:#{{kalos color dark}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{Kalos color dark}}|Generation VI|Gen VI}}''' | |||
| [[Pokémon Bank]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
|}<noinclude>[[Category:Navigation templates]]</noinclude><includeonly>[[Category:Game mechanics]]</includeonly> | |}<noinclude>[[Category:Navigation templates]]</noinclude><includeonly>[[Category:Game mechanics]]</includeonly> |