4,642
edits
GroundNecton (talk | contribs) |
|||
Line 133: | Line 133: | ||
| July 15, 2020 | | July 15, 2020 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Steven}} (Summer 2020) & {{p|Sandslash}} | ||
| rowspan=2 | July 31, 2020 | | rowspan=2 | July 31, 2020 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Lyra}} (Summer 2020) & {{p|Jigglypuff}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{mas|Brock}} & {{TP|Brock|Onix}} | | {{mas|Brock}} & {{TP|Brock|Onix}} | ||
Line 176: | Line 176: | ||
| October 2, 2020 | | October 2, 2020 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Hilbert}} (Fall 2020) & {{p|Mightyena}} | ||
| rowspan=2 | October 15, 2020 | | rowspan=2 | October 15, 2020 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Acerola}} (Fall 2020) & {{p|Mimikyu}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{mas|Fantina}} & {{p|Mismagius}} | | {{mas|Fantina}} & {{p|Mismagius}} | ||
Line 216: | Line 216: | ||
| December 7, 2020 | | December 7, 2020 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Skyla}} (Holiday 2020) & {{p|Togekiss}} | ||
| rowspan=2 | December 10, 2020 | | rowspan=2 | December 10, 2020 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Erika}} (Holiday 2020) & {{p|Comfey}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{mas|N}} & {{DL|Tao trio (Adventures)|Zekrom}} | | {{mas|N}} & {{DL|Tao trio (Adventures)|Zekrom}} | ||
| December 24, 2020 | | December 24, 2020 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Lance}} (New Year's 2021) & {{TP|Lance|Gyarados}} | ||
| rowspan=2 | January 1, 2021 | | rowspan=2 | January 1, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Lillie}} (New Year's 2021) & {{p|Ribombee}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{mas|May}} & {{p|Mudkip}}/{{p|Marshtomp}}/{{p|Swampert}} | | {{mas|May}} & {{p|Mudkip}}/{{p|Marshtomp}}/{{p|Swampert}} | ||
Line 237: | Line 237: | ||
| January 21, 2021 | | January 21, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Serena}} (Palentine's 2021) & {{p|Whimsicott}} | ||
| January 29, 2021 | | January 29, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Dawn}} (Palentine's 2021) & {{p|Alcremie}} | ||
| February 1, 2021 | | February 1, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
Line 259: | Line 259: | ||
| March 15, 2021 | | March 15, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Iris}} (Champion) & {{p|Hydreigon}} | ||
| March 18, 2021 | | March 18, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
Line 268: | Line 268: | ||
| March 31, 2021 | | March 31, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Burgh}} (Spring 2021) & {{p|Togepi}} | ||
| rowspan=2 | April 2, 2021 | | rowspan=2 | April 2, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|May}} (Spring 2021) & {{p|Lopunny}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{mas|Leaf}} & {{p|Eevee}} | | {{mas|Leaf}} & {{p|Eevee}} | ||
Line 341: | Line 341: | ||
| {{mas|Emmet}} & {{p|Archeops}} | | {{mas|Emmet}} & {{p|Archeops}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Gloria}} (Summer 2021) & {{p|Inteleon}} | ||
| July 15, 2021 | | July 15, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Marnie}} (Summer 2021) & {{p|Grimmsnarl}} | ||
| July 17, 2021 | | July 17, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
Line 374: | Line 374: | ||
| [[Sygna Suit]] {{mas|Leon}} & {{p|Eternatus}} | | [[Sygna Suit]] {{mas|Leon}} & {{p|Eternatus}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Misty}} (Swimsuit) & {{TP|Misty|Psyduck}} | ||
| rowspan=2 | August 28, 2021 | | rowspan=2 | August 28, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Lillie}} (Anniversary 2021) & {{p|Lunala}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|N}} (Anniversary 2021) & {{p|Reshiram}} | ||
| August 30, 2021 | | August 30, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{mas|Steven}} (Anniversary 2021) & {{p|Rayquaza}} | ||
| September 1, 2021 | | September 1, 2021 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{mas|Red}} & {{p|Snorlax}} | |||
| September 16, 2021 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{mas|Blue}} (Classic) & {{p|Aerodactyl}} | |||
| September 18, 2021 | |||
|} | |} | ||
edits