290
edits
Tangrowth221 (talk | contribs) No edit summary |
Tangrowth221 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 64: | Line 64: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[Sabrina]] & {{p|Alakazam}} | | [[Sabrina]] & {{p|Alakazam}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Guzma]] & {{p|Golisopod}} | |||
| rowspan=2 | March 27, 2020 | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Plumeria]] & {{p|Salazzle}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Viola]] & {{p|Surskit}}/{{p|Masquerain}} | |||
| April 6, 2020 | |||
|} | |} | ||
edits