6,033
edits
Reinhartmax (talk | contribs) No edit summary |
(→Names) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Lax{{tt|*|Chuang Yi}} | |Lax{{tt|*|Chuang Yi}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Italian | |||
|Snor | |||
|Same as English | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|French | |French |
edits