55,887
edits
(→List of Pokémon and their Signature moves: Removed Bone Rush; Lucario can learn it too.) |
|||
Line 83: | Line 83: | ||
| {{M|Sketch}} | | {{M|Sketch}} | ||
| Start<br>Lv. 11<br>Lv. 21<br>Lv. 31<br>Lv. 41<br>Lv. 51<br>Lv. 61<br>Lv. 71<br>Lv. 81<br>Lv. 91 | | Start<br>Lv. 11<br>Lv. 21<br>Lv. 31<br>Lv. 41<br>Lv. 51<br>Lv. 61<br>Lv. 71<br>Lv. 81<br>Lv. 91 | ||
|- | |- | ||
| 249 | | 249 | ||
Line 125: | Line 119: | ||
| {{m|Psycho Boost}} | | {{m|Psycho Boost}} | ||
| Lv. 45 | | Lv. 45 | ||
|- | |||
| 416 | |||
| [[Image:416MS.png]] | |||
| {{P|Vespiquen}} | |||
| {{M|Attack Order}}<BR>{{M|Defend Order}}<BR>{{M|Heal Order}} | |||
| Lv. 37<br>Lv. 13<br>Lv. 25 | |||
|- | |- | ||
| 483 | | 483 |
edits