66
edits
m (project tag) |
No edit summary |
||
Line 333: | Line 333: | ||
| {{p|Arceus}} | | {{p|Arceus}} | ||
| {{a|Multitype}} | | {{a|Multitype}} | ||
|- | |||
| 555 | |||
| {{MS|555|Hihidaruma (Pokémon)}} | |||
| {{p|Hihidaruma}} | |||
| {{a|Daruma Mode}} | |||
|- | |||
| 562 | |||
| {{MS|562|Desumasu (Pokémon)}} | |||
| {{p|Desumasu}} | |||
| {{a|Mummy}} | |||
|- | |||
| 563 | |||
| {{MS|563|Desukaan (Pokémon)}} | |||
| {{p|Desukaan}} | |||
| {{a|Mummy}} | |||
|} | |} | ||
edits