66
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 348: | Line 348: | ||
| {{p|Desukaan}} | | {{p|Desukaan}} | ||
| {{a|Mummy}} | | {{a|Mummy}} | ||
|- | |||
| 643 | |||
| {{MS|643|Reshiram (Pokémon)}} | |||
| {{p|Reshiram}} | |||
| {{a|Turbo Blaze}} | |||
|- | |||
| 644 | |||
| {{MS|644|Zekrom (Pokémon)}} | |||
| {{p|Zekrom}} | |||
| {{a|Teravoltage}} | |||
|} | |} | ||
edits