37,664
edits
(Shiny Tapu Fini is set to be given out as a participation prize for an upcoming online competition) |
Ruixiang95 (talk | contribs) |
||
Line 531: | Line 531: | ||
| [[File:GO081 s.png|60px|link=Magnemite (Pokémon)]] [[File:GO082 s.png|60px|link=Magneton (Pokémon)]] | | [[File:GO081 s.png|60px|link=Magnemite (Pokémon)]] [[File:GO082 s.png|60px|link=Magneton (Pokémon)]] | ||
| data-sort-value="2018-11-16" | November 16, 2018 | | data-sort-value="2018-11-16" | November 16, 2018 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| 086, 087 | |||
| [[File:GO086 s.png|60px|link=Seel (Pokémon)]] [[File:GO087 s.png|60px|Dewgong (Pokémon)]] | |||
| data-sort-value="2019-05-01" | May 1, 2019 | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 088, 089 | | 088, 089 | ||
Line 557: | Line 561: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 123, 212 | | 123, 212 | ||
| [[File: | | [[File:GO123 s.png|60px|link=Scyther (Pokémon)]] [[File:GO212 s.png|60px|link=Scizor (Pokémon)]] | ||
| data-sort-value="2019-04-02" | April 2, 2019 | | data-sort-value="2019-04-02" | April 2, 2019 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |