6,082
edits
m (→In the anime) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Name origin: Added Polish) |
||
Line 144: | Line 144: | ||
| 真砂鎮 ''Jansa Jan'' | | 真砂鎮 ''Jansa Jan'' | ||
| Same as Mandarin name. | | Same as Mandarin name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Polish | |||
| Sandgem | |||
| From its English name | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Vietnamese | | Vietnamese |
edits