72,730
edits
m (→Raichu) |
mNo edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Raichu Starter Deck|Raichu|2}} || {{e|Lightning}} || - || - || {{TCG|Raichu Starter Deck}} || 002/011 | | {{TCG ID|Raichu Starter Deck|Raichu|2}} || {{e|Lightning}} || - || - || {{TCG|Raichu Starter Deck}} || 002/011 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|L-P Promo|Raichu|44}} || {{e|Lightning}} || - || - || {{TCG|L-P Promotional cards}} || 044/L-P | |||
|} | |} | ||