398
edits
(→Kalos: ser especifico) |
(→Sinnoh) |
||
Line 745: | Line 745: | ||
| {{wp|Kamikawa Subprefecture|Kamikawa}} | | {{wp|Kamikawa Subprefecture|Kamikawa}} | ||
| | | | ||
|- style="background: #fff" | |||
| [[Eterna Forest]] | |||
| {{jwp|青木ヶ原}} | |||
| {{wp|Aokigahara|Aokigahara Forest}} | |||
| {{jwp|上川総合振興局}} | |||
| {{wp|Yamanashi Prefecture|Yamanashi (Kanto)}} | |||
| Both are forests that have a reputation for terrifying and dangerous places. | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| [[Mt. Coronet]] | | [[Mt. Coronet]] |
edits