2,399
edits
m (→Pokémon) |
|||
Line 618: | Line 618: | ||
| Offense: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Endurance: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Mobility: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Scoring: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Support: [[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]] | | Offense: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Endurance: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Mobility: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Scoring: [[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star 1.png|x15px]][[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]]<br>Support: [[File:UNITE Star half.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]][[File:UNITE Star 0.png|x15px]] | ||
| {{p|Scorbunny}}<br>{{p|Raboot}} | | {{p|Scorbunny}}<br>{{p|Raboot}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:820Greedent.png|x130px]] | |||
| {{p|Greedent}} | |||
| TBD | |||
| TBD | |||
| TBA | |||
| {{p|Skwovet}} | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[File:UNITE Eldegoss.png|x130px]] | | [[File:UNITE Eldegoss.png|x130px]] |
edits