4,642
edits
m (→Release: datamine (may not 100% accurate, text only)) |
m (→Pokémon) |
||
Line 656: | Line 656: | ||
| style="white-space:nowrap" | October 6, 2021 | | style="white-space:nowrap" | October 6, 2021 | ||
| {{p|Sylveon}} | | {{p|Sylveon}} | ||
|- | |||
| style="white-space:nowrap" | October 20, 2021 | |||
| {{p|Greedent}} | |||
<!--|- | <!--|- | ||
| style="white-space:nowrap" | TBA | | style="white-space:nowrap" | TBA | ||
| {{p|Decidueye | | {{p|Decidueye}}, {{p|Thievul}}--> | ||
|} | |} | ||
edits