72,750
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 52: | Line 52: | ||
| 009/066 || {{TCG ID|Red Collection|Victini|9}} || {{e|Fire}} || {{rar|Rare Holo}} | | 009/066 || {{TCG ID|Red Collection|Victini|9}} || {{e|Fire}} || {{rar|Rare Holo}} | ||
|- | |- | ||
| 010/066 || Heatmor || {{e|Fire}} || | | 010/066 || {{TCG ID|Red Collection|Heatmor|10}} || {{e|Fire}} || | ||
|- | |- | ||
| 011/066 || Larvesta || {{e|Fire}} || | | 011/066 || Larvesta || {{e|Fire}} || | ||
Line 80: | Line 80: | ||
| 023/066 || Cryogonal || {{e|Water}} || | | 023/066 || Cryogonal || {{e|Water}} || | ||
|- | |- | ||
| 024/066 || Kyurem || {{e|Water}} || | | 024/066 || {{TCG ID|Red Collection|Kyurem|24}} || {{e|Water}} || {{rar|Rare Holo}} | ||
|- | |- | ||
| 025/066 || Tynamo || {{e|Lightning}} || | | 025/066 || Tynamo || {{e|Lightning}} || | ||
Line 90: | Line 90: | ||
| 028/066 || Yamask || {{e|Psychic}} || | | 028/066 || Yamask || {{e|Psychic}} || | ||
|- | |- | ||
| 029/066 || Cofagrigus || {{e|Psychic}} || | | 029/066 || {{TCG ID|Red Collection|Cofagrigus|29}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |- | ||
| 030/066 || Trubbish || {{e|Psychic}} || | | 030/066 || Trubbish || {{e|Psychic}} || | ||
Line 105: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
| 036/066 || {{TCG ID|Red Collection|Chandelure|36}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Uncommon}} | | 036/066 || {{TCG ID|Red Collection|Chandelure|36}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |||
| ???/066 || Gigalith || {{e|Fighting}} || | |||
|- | |||
| ???/066 || {{TCG ID|Red|Conkeldurr|Collection}} || {{e|Fighting}} || | |||
|- | |||
| ???/066 || Archen || {{e|Fighting}} || | |||
|- | |||
| ???/066 || Archeops || {{e|Fighting}} || | |||
|- | |||
| ???/066 || Stunfisk || {{e|Fighting}} || | |||
|- | |||
| ???/066 || Mienfoo || {{e|Fighting}} || | |||
|- | |||
| ???/066 || {{TCG ID|Red|Mienshao|Collection}} || {{e|Fighting}} || | |||
|- | |||
| ???/066 || Golett || {{e|Fighting}} OR {{e|Psychic}} || | |||
|- | |||
| ???/066 || Golurk || {{e|Fighting}} OR {{e|Psychic}} || | |||
|- | |- | ||
| 037/066 || || || | | 037/066 || || || | ||
Line 150: | Line 168: | ||
| 058/066 || {{TCG ID|Red Collection|Haxorus|58}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Rare Holo}} | | 058/066 || {{TCG ID|Red Collection|Haxorus|58}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Rare Holo}} | ||
|- | |- | ||
| 059/066 || Druddigon || {{e|Colorless}} || | | 059/066 || {{TCG ID|Red Collection|Druddigon|59}} || {{e|Colorless}} || | ||
|- | |- | ||
| || Rugged Helmet || I || {{rar|Uncommon}} | | || Rugged Helmet || I || {{rar|Uncommon}} |