36
edits
No edit summary |
|||
Line 88: | Line 88: | ||
| [[Grass Club]] | | [[Grass Club]] | ||
| {{TCG|Etc. Deck}} | | {{TCG|Etc. Deck}} | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:TCG1 David.png]] | |||
| {{TCG GB|David}} | |||
| [[Science Club]] | |||
| {{TCG|Lovely Nidoran Deck}} | |||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |- style="background:#FFFFFF;" align="center" | ||
| [[File:TCG1 Ken.png]] | | [[File:TCG1 Ken.png]] |
edits