349
edits
MatchMaster (talk | contribs) (→Pokémon Adventures: Eh.) |
|||
Line 54: | Line 54: | ||
| <span style="display:none">1366</span>''[[PS366|Floatzel and Jetsam]]'' | | <span style="display:none">1366</span>''[[PS366|Floatzel and Jetsam]]'' | ||
| [[File:Platinum Empoleon Vacuum Wave.png|200px]] | | [[File:Platinum Empoleon Vacuum Wave.png|200px]] | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:472.png|link=Gliscor (Pokémon)]] | |||
| A wild {{p|Gliscor}} | |||
| {{m|Bite}} | |||
| <span style="display:none">DP</span>''[[PS378|VS. Gliscor]]'' | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| [[File:448.png|link=Lucario (Pokémon)]] | | [[File:448.png|link=Lucario (Pokémon)]] |
edits