6,112
edits
mNo edit summary |
Piotrek1113 (talk | contribs) |
||
Line 198: | Line 198: | ||
| Norwegian | | Norwegian | ||
| Mahoganyby | | Mahoganyby | ||
| From its English name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Mahogany<br>Miasto Mahogany | |||
| From its English name | | From its English name | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits