2,209
edits
(→Notes: Added information about R:GS Portuguese names.) |
No edit summary |
||
Line 587: | Line 587: | ||
|Sr. Juego | |Sr. Juego | ||
|미스터 게임 ''Mister Game'' | |미스터 게임 ''Mister Game'' | ||
|- | |||
|サカキ | |||
|Sakaki | |||
|[[Giovanni]] | |||
|Giovanni | |||
|Giovanni | |||
|Giovanni | |||
|Giovanni | |||
|비주기 ''Bijugi'' | |||
|- | |- | ||
|アンズ | |アンズ | ||
Line 2,684: | Line 2,693: | ||
|대엽 ''Daeyeop'' | |대엽 ''Daeyeop'' | ||
|- | |- | ||
|フトマキ | |フトマキ/あしあとはかせ | ||
|Futomaki | |Futomaki/{{tt|Ashiato|footprint}}-{{tt|hakase|Dr.}} | ||
|[[Dr. Footstep]] | |[[Dr. Footstep]] | ||
|Petitpas | |Petitpas | ||
Line 5,334: | Line 5,343: | ||
| [[Steelhead|Sabios]] | | [[Steelhead|Sabios]] | ||
| | | | ||
| | | Tenebros | ||
| | | | ||
| | | |
edits