271
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 497: | Line 497: | ||
| [[Ecruteak City]] | | [[Ecruteak City]] | ||
| [[Mahogany Town]] | | [[Mahogany Town]] | ||
|- | |||
| [[Flowender]] | |||
| | |||
| [[EP122|Flower Power]] | |||
| [[New Bark Town]] | |||
| [[Cherrygrove City]] | |||
|- | |- | ||
| [[Greenfield]] | | [[Greenfield]] |
edits