2,177
edits
mNo edit summary |
Satoshi101 (talk | contribs) (Added Anthea and Concordia's VA's to the list.) |
||
Line 70: | Line 70: | ||
| 荒井聡太 | | 荒井聡太 | ||
| [[Virgil]]'s {{p|Umbreon}} | | [[Virgil]]'s {{p|Umbreon}} | ||
|- | |||
| Miho Arakawa | |||
| 荒川美穂 | |||
| [[Anthea and Concordia|Concordia]] | |||
|- | |- | ||
| Kae Araki | | Kae Araki | ||
Line 174: | Line 178: | ||
| 藤村知可 | | 藤村知可 | ||
| [[Nurse Joy]], [[Verona]], [[Freesia]], {{un|Sylvester}}, [[Cilan's Pansage]] | | [[Nurse Joy]], [[Verona]], [[Freesia]], {{un|Sylvester}}, [[Cilan's Pansage]] | ||
|- | |||
| Saki Fujita | |||
| 藤田咲 | |||
| [[Anthea and Concordia|Anthea]] | |||
|- | |- | ||
| Keiji Fujiwara | | Keiji Fujiwara |
edits