119,789
edits
Line 63: | Line 63: | ||
| {{gameabbrev7|SMUSUM}} | | {{gameabbrev7|SMUSUM}} | ||
| [[Heahea City]]{{sup/7|USUM}}, [[Mount Hokulani]] | | [[Heahea City]]{{sup/7|USUM}}, [[Mount Hokulani]] | ||
| | |||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}} | |||
| [[Hammerlocke Stadium]] | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits