72,263
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 158: | Line 158: | ||
|- | |- | ||
| 076/L-P || {{TCG ID|L-P Promo|Deoxys|76}} || {{e|Psychic}} || Legendary Pokémon Present Campaign | | 076/L-P || {{TCG ID|L-P Promo|Deoxys|76}} || {{e|Psychic}} || Legendary Pokémon Present Campaign | ||
|- | |||
| 077/L-P || || || | |||
|- | |||
| 078/L-P || || || | |||
|- | |||
| 079/L-P || {{TCG ID|L-P Promo|Shopping Pikachu|79}} || {{e|Lightning}} || Pokémon Center August promo | |||
|} | |} | ||
{{TCG Expansions}} | {{TCG Expansions}} | ||
[[Category:Japanese promotional cards]] | [[Category:Japanese promotional cards]] |