3
edits
Carmenstar97 (talk | contribs) |
(→Trivia) |
||
Line 350: | Line 350: | ||
| Lucho | | Lucho | ||
| From ''lucha'', "fight". | | From ''lucha'', "fight". | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Korean | |||
| 투지 ''Tuji'' | |||
| From 鬪志 ''tuji'', "fighting spirit". | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
{{Player characters}} | {{Player characters}} |
edits