7,094
edits
(→Names) |
m (→Names: Added Brazilian Portuguese from the blurb of SM059) |
||
Line 153: | Line 153: | ||
| Haban-bær | | Haban-bær | ||
| From English name | | From English name | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Fruta Meraçá | |||
| From ''araçá-vermelho'', strawberry guava | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Swedish | | Swedish |
edits