8,480
edits
PsychicRider (talk | contribs) |
|||
Line 158: | Line 158: | ||
|{{p|Shaymin}}{{tt|*|Land Forme}} | |{{p|Shaymin}}{{tt|*|Land Forme}} | ||
|- | |- | ||
| | |495 | ||
|{{MS|???|Tsutarja (Pokémon)}} | |{{MS|???|Tsutarja (Pokémon)}} | ||
|{{p|Tsutarja}} | |{{p|Tsutarja}} | ||
|- | |- | ||
| | |496 | ||
|{{MS|???|Janoby (Pokémon)}} | |{{MS|???|Janoby (Pokémon)}} | ||
|{{p|Janoby}} | |{{p|Janoby}} | ||
|- | |- | ||
|??? | |497 | ||
|{{MS|???|Jaroda (Pokémon)}} | |||
|{{p|Jaroda}} | |||
|- | |||
|511 | |||
|{{MS|???|Yanappu (Pokémon)}} | |{{MS|???|Yanappu (Pokémon)}} | ||
|{{p|Yanappu}} | |{{p|Yanappu}} | ||
|- | |- | ||
| | |546 | ||
|{{MS|???|Monmen (Pokémon)}} | |{{MS|???|Monmen (Pokémon)}} | ||
|{{p|Monmen}} | |{{p|Monmen}} | ||
|- | |- | ||
|??? | |547 | ||
|{{MS|???|Erufuun (Pokémon)}} | |||
|{{p|Erufuun}} | |||
|- | |||
|548 | |||
|{{MS|???|Churine (Pokémon)}} | |{{MS|???|Churine (Pokémon)}} | ||
|{{p|Churine}} | |{{p|Churine}} | ||
|- | |- | ||
| | |549 | ||
|{{MS|???|Doredia (Pokémon)}} | |{{MS|???|Doredia (Pokémon)}} | ||
|{{p|Doredia}} | |{{p|Doredia}} | ||
|- | |||
|556 | |||
|{{MS|???|Marakachi (Pokémon)}} | |||
|{{p|Marakachi}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits