116
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 69: | Line 69: | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| ''{{color2|000|EP104|Bound For Trouble}}'' | | ''{{color2|000|EP104|Bound For Trouble}}'' | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| rowspan="2" | [[File:Giant Charizard.jpg|200px]]<br>{{pcolor|Charizard|000}} | |||
| {{color2|000|Wild Pokémon|None}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| ''{{color2|000|EP134|Charizard's Burning Ambition}}'' | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| rowspan="2" | [[File:Giant Sunflora.jpg|200px]]<br>{{color2|000|Sunflora (Pokémon)|Sunflora}} | | rowspan="2" | [[File:Giant Sunflora.jpg|200px]]<br>{{color2|000|Sunflora (Pokémon)|Sunflora}} |
edits