283
edits
(→List: add Triple Acceleration Energy) |
(add unified minds energies) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
| {{TCG|Recycle Energy}} | | {{TCG|Recycle Energy}} | ||
| align="center" | {{e|Colorless}} | | align="center" | {{e|Colorless}} | ||
| {{TCG|Neo Genesis}} | | {{TCG|Neo Genesis}}<br>{{TCG|Unified Minds}} | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{TCG|Miracle Energy}} | | {{TCG|Miracle Energy}} | ||
Line 296: | Line 296: | ||
| {{TCG|Unbroken Bonds}} | | {{TCG|Unbroken Bonds}} | ||
| | | | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Weakness Guard Energy (Unified Minds 213)|Weakness Guard Energy]] | |||
| align="center" | {{e|Colorless}} | |||
| {{TCG|Unified Minds}} | |||
|} | |} | ||
edits