4,645
edits
GroundNecton (talk | contribs) |
|||
Line 100: | Line 100: | ||
| 10 | | 10 | ||
| Grass Tome, Vol. 1 ×100<br>Grass Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | | Grass Tome, Vol. 1 ×100<br>Grass Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | ||
| 2000 coins | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Challenge the Fighting Types{{tt|*|Available from 8/12/2021}} | |||
| Hard | |||
| [[File:VSMarshal Masters.png|80px]]<br>{{mas|Marshal}} | |||
| [[File:VSBea Masters.png|80px]]<br>{{mas|Bea}} | |||
| [[File:VSBruno Masters.png|80px]]<br>{{mas|Bruno}} | |||
| [[File:Masters534.png|80px]]<br>{{p|Conkeldurr}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:FairyIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters865.png|80px]]<br>{{p|Sirfetch'd}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:FairyIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters068.png|80px]]<br>{{p|Machamp}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:FairyIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| 10 | |||
| Fighting Tome, Vol. 1 ×100<br>Fighting Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | |||
| 2000 coins | | 2000 coins | ||
|} | |} |
edits