4,645
edits
No edit summary |
|||
Line 124: | Line 124: | ||
| 10 | | 10 | ||
| Normal Tome, Vol. 1 ×100<br>Normal Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | | Normal Tome, Vol. 1 ×100<br>Normal Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | ||
| 2000 coins | |||
|- style="background:#fff" | |||
| Challenge the Electric Types{{tt|*|Available from 8/14/2021}} | |||
| Hard | |||
| [[File:VSClemont Masters.png|80px]]<br>{{mas|Clemont}} | |||
| [[File:VSN Masters.png|80px]]<br>{{mas|N}} | |||
| [[File:VSLt Surge Masters.png|80px]]<br>{{mas|Lt. Surge}} | |||
| [[File:Masters695.png|80px]]<br>{{TP|Clemont|Heliolisk}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:GroundIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters644.png|80px]]<br>{{DL|Tao trio (Adventures)|Zekrom}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:GroundIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| [[File:Masters101.png|80px]]<br>{{p|Electrode}}<br><span style=font-size:80%>Weakness: [[File:GroundIC Masters.png|15px]]</span> | |||
| 10 | |||
| Electric Tome, Vol. 1 ×100<br>Electric Codex, Vol. 1 ×50<br>Gems ×100 | |||
| 2000 coins | | 2000 coins | ||
|} | |} |
edits