13,925
edits
m (→Name origin: added Swedish) |
m (→Name origin: added Danish) |
||
Line 289: | Line 289: | ||
| 幽谷鎮 ''Yāugūk Jan''{{tt|*|Pokémon Zensho}} | | 幽谷鎮 ''Yāugūk Jan''{{tt|*|Pokémon Zensho}} | ||
| From 幽谷 ''jāugūk'', glen | | From 幽谷 ''jāugūk'', glen | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Danish | |||
| Cinnabarøen | |||
| From English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Indonesian | | Indonesian |
edits