38
edits
No edit summary |
(→Names) |
||
Line 147: | Line 147: | ||
| Cilan | | Cilan | ||
| From {{wp|Coriander|cilantro}}. | | From {{wp|Coriander|cilantro}}. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| French | | French | ||
| Rachid | | Rachid | ||
| | |From racine (root) | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| German | | German |
edits