13,925
edits
(→Names) |
m (→Names: added Russian) |
||
Line 142: | Line 142: | ||
| 阿茲 ''A Jī'' | | 阿茲 ''A Jī'' | ||
|Sounds similar to 梓 (''jí''). | |Sounds similar to 梓 (''jí''). | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Russian | |||
| Бригет ''Briget'' | |||
| From English name | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
|Vietnamese | |Vietnamese | ||
|Azusa | |Azusa | ||
|Transliteration of | |Transliteration of Japanese name | ||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits