597
edits
m (→Intro) |
Crunchdog29 (talk | contribs) (→Games) |
||
Line 125: | Line 125: | ||
| Nintendo DS | | Nintendo DS | ||
| 2010-09-18 | | 2010-09-18 | ||
| Pokémon Character Design | |||
|- style="background:#FFFFFF" | |||
| ''[[Pokémon X and Y]]'' | |||
| [[Nintendo 3DS]] | |||
| 2013-10-12 | |||
| Pokémon Character Design | | Pokémon Character Design | ||
|} | |} |
edits