308
edits
ElectAbuzzzz (talk | contribs) m (→Max) |
|||
Line 49: | Line 49: | ||
| style="background: #{{water color light}};" | | | style="background: #{{water color light}};" | | ||
| align="center" style="background: #{{water color light}};" | {{MS|061|Misty's Poliwhirl}}{{MS|186|Misty's Politoed}} | | align="center" style="background: #{{water color light}};" | {{MS|061|Misty's Poliwhirl}}{{MS|186|Misty's Politoed}} | ||
| align="center" style="background: #{{water color light}};" | {{MS|176|Misty's Togetic}} | |||
| style="background: #{{water color light}};" | | |||
|- | |||
| style="background: #{{water color light}};" | {{color2|{{water color dark}}|Released}} | |||
| style="background: #{{water color light}};" | | |||
| style="background: #{{water color light}};" | | |||
| style="background: #{{water color light}};" | | |||
| style="background: #{{water color light}};" | | |||
| align="center" style="background: #{{water color light}};" | {{MS|176|Misty's Togetic}} | | align="center" style="background: #{{water color light}};" | {{MS|176|Misty's Togetic}} | ||
| style="background: #{{water color light}};" | | | style="background: #{{water color light}};" | |
edits