1,886
edits
Line 671: | Line 671: | ||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | | Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | ||
| 阿羅拉 ''Alòhlāai'' | | 阿羅拉 ''Alòhlāai'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Hebrew | |||
| אלולה ''Alola'' | |||
| Transcription of its English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Russian | | Russian |
edits