32,931
edits
m (→In the TCG) |
No edit summary |
||
Line 321: | Line 321: | ||
| 古魯夏 ''Gúlóuhhah'' | | 古魯夏 ''Gúlóuhhah'' | ||
| Mandarin-based transcription of his Japanese name | | Mandarin-based transcription of his Japanese name | ||
|- | |||
| Thai | |||
| กรูชา ''Krucha'' | |||
| Transcription of his Japanese name | |||
|} | |} | ||