74,017
edits
Mr. Charlie (talk | contribs) (→Trivia) |
m (→Pokémon) |
||
Line 452: | Line 452: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Golem|20}} || {{e|Fighting}} || 40 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 20/132 | | {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Golem|20}} || {{e|Fighting}} || 40 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 20/132 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Onix|21}} || {{e|Fighting}} || 30 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 21/132 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Rhyhorn|22}} || {{e|Fighting}} || 25 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 22/132 | | {{TCG ID|Gym Heroes|Brock's Rhyhorn|22}} || {{e|Fighting}} || 25 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Gym Heroes}} || 22/132 |