51,133
edits
m (→Ninetales) |
mNo edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Ninetales|32}} || {{e|Fire}} || 37 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 32/123 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Ninetales|32}} || {{e|Fire}} || 37 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 32/123 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Galactic's Conquest|-->Nintales<!--|??}}--> || {{e|Fire}} || 43 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Galactic's Conquest}} || ??/?? | |||
|} | |} | ||
edits