93
edits
mNo edit summary |
|||
Line 203: | Line 203: | ||
| align="center" |[[Image:FireIC.gif]] | | align="center" |[[Image:FireIC.gif]] | ||
| align="center" |[[Image:FightingIC.gif]] | | align="center" |[[Image:FightingIC.gif]] | ||
|- | |||
|479 | |||
|[[Image:Ani479OMS.png]] | |||
|{{p|Rotom}} | |||
| align="centre" |[[Image:FireIC.gif]] | |||
| align="centre" |[[Image:GhostIC.gif]] | |||
|- | |- | ||
|485 | |485 |
edits