19,488
edits
m (→Artwork) |
m (→Names) |
||
Line 208: | Line 208: | ||
| Korean | | Korean | ||
| 아메시오 ''Amethio'' | | 아메시오 ''Amethio'' | ||
| Transcription of his Japanese name | |||
|- | |||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | |||
| 艾梅吉歐 ''Àiméijí'ōu'' | |||
| Transcription of his Japanese name | | Transcription of his Japanese name | ||
|- | |- |