9
edits
Oneofthosedf (talk | contribs) No edit summary |
Jam Mystery (talk | contribs) |
||
Line 287: | Line 287: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|351 || {{MSP/6|351|Castform}}|| {{p|Castform}} || [[Mt. Faraway]] | |351 || {{MSP/6|351|Castform}}|| {{p|Castform}} || [[Mt. Faraway]] | ||
|-align="center" | |||
|355 || {{MSP/6|355|Duskull}}|| {{p|Duskull}} || [[Sky Tower]] | |||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|369 || {{MSP/6|369|Relicanth}}|| {{p|Relicanth}} || [[Silver Trench]] | |369 || {{MSP/6|369|Relicanth}}|| {{p|Relicanth}} || [[Silver Trench]] |
edits