16
edits
NeoCrimson (talk | contribs) No edit summary |
(→Names) |
||
Line 174: | Line 174: | ||
|From エニシダ属, ''{{wp|Cytisus}}'' | |From エニシダ属, ''{{wp|Cytisus}}'' | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|English | |English, <br>French, Italian | ||
|Scott | |Scott | ||
|From ''scout'' | |From ''scout'' | ||
Line 201: | Line 201: | ||
|Скотт ''Skott'' | |Скотт ''Skott'' | ||
|Transliteration of his English name | |Transliteration of his English name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|German | |||
|Scott{{tt|*|In the games and from Season 9 on}}<br>Arthur{{tt|*|Season 8}} | |||
|Same as his english name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits