165
edits
Line 70: | Line 70: | ||
| style="background: #{{galar color light}}" | Master | | style="background: #{{galar color light}}" | Master | ||
| {{color2|000|JN027|2}} | | {{color2|000|JN027|2}} | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[Raihan]] | | [[Raihan]] | ||
Line 78: | Line 77: | ||
| {{Ash}} | | {{Ash}} | ||
| style="background: #{{green color light}}" | Super | | style="background: #{{green color light}}" | Super | ||
| {{color2|000| | | {{color2|000|JN030|901}} | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| {{an|Korrina}} | | {{an|Korrina}} | ||
Line 95: | Line 94: | ||
| style="background: #{{blue color light}}" | Normal | | style="background: #{{blue color light}}" | Normal | ||
| {{color2|000|JN020|Unknown}} | | {{color2|000|JN020|Unknown}} | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[Steve and Tony|Tony]] | |||
| style="background: #{{grey color}}" | Unknown | |||
| {{color2|000|JN030|Unknown}} | |||
|- | |- | ||
| class="roundybottom" style="background: #{{water color light}}" colspan="5" | | | class="roundybottom" style="background: #{{water color light}}" colspan="5" | |
edits