483
edits
m (→Full signature) |
CoolMan6001 (talk | contribs) |
||
Line 353: | Line 353: | ||
| 068 || {{MSP|068|Machamp}} || style="text-align: left" | {{p|Machamp}} | | 068 || {{MSP|068|Machamp}} || style="text-align: left" | {{p|Machamp}} | ||
| style="background-color: #{{Kanto color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Submission|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TM17}})''' || || || || || || || | | style="background-color: #{{Kanto color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Submission|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TM17}})''' || || || || || || || | ||
|- | |||
| 072 || {{MSP|072|Tentacool}} || style="text-align: left" | {{p|Tentacool}} | |||
| || || || || || || || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Sludge Wave|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TR78}})''' | |||
|- | |||
| 073 || {{MSP|073|Tentacruel}} || style="text-align: left" | {{p|Tentacruel}} | |||
| || || || || || || || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Sludge Wave|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TR78}})''' | |||
|- | |- | ||
| 078 || {{MSP|078|Rapidash}} || style="text-align: left" | {{p|Rapidash}} | | 078 || {{MSP|078|Rapidash}} || style="text-align: left" | {{p|Rapidash}} |
edits