483
edits
Lightchao42 (talk | contribs) No edit summary |
CoolMan6001 (talk | contribs) |
||
Line 499: | Line 499: | ||
|- | |- | ||
| 743 || {{MSP|743|Ribombee}} || style="text-align: left" | {{p|Ribombee}} | | 743 || {{MSP|743|Ribombee}} || style="text-align: left" | {{p|Ribombee}} | ||
| || || || || || || || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Pollen Puff|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF| | | || || || || || || || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Pollen Puff|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TR96}})''' | ||
|- | |- | ||
| 751 || {{MSP|751|Dewpider}} || style="text-align: left" | {{p|Dewpider}} | | 751 || {{MSP|751|Dewpider}} || style="text-align: left" | {{p|Dewpider}} | ||
Line 527: | Line 527: | ||
| 884 || {{MSP|884|Duraludon}} || style="text-align: left" | {{p|Duraludon}} | | 884 || {{MSP|884|Duraludon}} || style="text-align: left" | {{p|Duraludon}} | ||
| || || || || || || || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Breaking Swipe|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TM99}})''' | | || || || || || || || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Breaking Swipe|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TM99}})''' | ||
|- | |||
| 893 || {{MSP|893|Zarude}} || style="text-align: left" | {{p|Zarude}} | |||
| || || || || || || || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Grass Knot|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TR77}})''' | |||
|} | |} | ||
edits