165
edits
Line 246: | Line 246: | ||
| {{ActivePoké|Ash|Mr. Mime|Mimey.png|psychic|fairy|link=Mimey}} | | {{ActivePoké|Ash|Mr. Mime|Mimey.png|psychic|fairy|link=Mimey}} | ||
| {{ActivePoké|Ash|Dragonite|Ash Dragonite.png|dragon|flying}} | | {{ActivePoké|Ash|Dragonite|Ash Dragonite.png|dragon|flying}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké|Ash|Gengar|addimage.png|ghost|poison}} | |||
|} | |} | ||
edits