169
edits
m (→In the manga: typos fixed: Pokemon → Pokémon) |
(→Names) |
||
Line 398: | Line 398: | ||
| 鳴依 ''Mìhngyī'' | | 鳴依 ''Mìhngyī'' | ||
| From 共鳴 ''guhngmìhng'' (resonance) | | From 共鳴 ''guhngmìhng'' (resonance) | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Rose | |||
| Similar to English name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits